BMW Europe Premium-Motion 2015-2

BMW Aktualizácia jednotiek, montáž retrofitov, aktualizácia máp

BMW Europe Premium-Motion 2015-2

Tak a máme dostupnú aktualizáciu pre navigácie CIC (High aj Mid) 2015. Výrobca sľubuje ešte podrobnejšie mapy, čo si vyžiadalo úpravy v podobe rozdelenia mapových podkladov na 2 časti a to Západnú a Východnú Európu s tým, že hlavné cesty z tej druhej polovice sú stále zachované. Pre Nás je to výhodné, pretože naše mapy spolu so všetkými susednými štátmi sú obsiahnuté na oboch mapových podkladoch.

ROAD-MAP-EUROPE-WEST-PREMIUM-2015-2

Rozdelenie

Europe – West:
Andorra, Austria, Belgium, Croatia, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Great Britain, Greece, Gibraltar, Hungary, Ireland, Italy, Liechtenstein, Luxembourg, Monaco, Netherlands, Norway, , Portugal, San Marino, Slovak Republic, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland and the Vatican City.

Major Roads only:
Albania, Belarus, Bosnia & Herzegovina, Bulgaria, Estonia, Latvia, Lithuania, Macedonia, Moldavia, Montenegro, Romania, Russia, Serbia, Turkey and Ukraine.

Europe – East:
Austria, Belarus, Belgium, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Germany, Hungary, Estonia, Finland, Greece, Italy, Liechtenstein, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Netherlands, Norway, Poland, San Marino, Slovak Republic, Slovenia, Sweden, Switzerland and the Vatican City.

Major Roads only:
Albania, Andorra, Bosnia & Herzegovina, France, Gibraltar, Great Britain, Ireland, Macedonia, Moldavia, Monaco, Montenegro, Portugal and Spain.

     

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.